Ogłoszenia

III Niedziela Wielkanocna B - 14 kwietnia 2024 r.

1. Dzisiaj swoją praktykę duszpastersko-katechetyczną kończy diakon Mateusz Wójsik. Diakonowi Mateuszowi serdecznie dziękujemy za przykładną, gorliwą posługę w naszej parafii i wszelką pomoc, do której zawsze był ochotny oraz życzymy obfitych Bożych łask na czas obrony pracy magisterskiej, święceń kapłańskich oraz w pracy duszpasterskiej w parafii, do której zostanie posłany. Zapewniamy o wdzięcznej pamięci w modlitwie. Bóg zapłać!

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Ogólnopolski tydzień Biblijny, zaś przyszła to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

3. Dwóch naszych parafian zostało posłanych na kurs dla nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej. Są nimi pan Jarosław Marszałek oraz pan Mirosław Wawrzon. Ufamy, że ich przyszła posługa, związana przede wszystkim z zanoszeniem Najświętszej Eucharystii naszym chorym, w której wspomogą szafarza pana Łukasza Wrochniaka, przyczyni się do wzrostu duchowego całej naszej wspólnoty parafialnej.

4. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Skrzyszowie zapraszamy na Mszę św. we wtorek 16 kwietnia o godz. 8.00.

5. W środę o godz. 16.30 spotkanie Scholi Parafialnej w Domu Parafialnym, natomiast w piątek o 13.30 spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w Szkole Podstawowej nr 1.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy religijnej. W ofercie znajdziemy Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Małego Gościa, Promyczek oraz wydania specjalne Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

7. Koło Gospodyń Wiejskich z Łękawicy zaprasza dzisiaj od 8.00 do 12.00 na kiermasz charytatywny przy kościele w Łękawicy, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie dziecka Miłosza.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy serdeczne życzenia. Wam wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym tygodniu.

Lokalizacja

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM 33-156 Skrzyszów 1

Telefon dyżurny: +48 669 945 244
w sytuacji braku możliwości odebrania ksiądz dyżurujący oddzwoni później

konto bankowe: 95 2030 0045 1110 0000 0084 0840

Kancelaria

Kancelaria Parafialna:
poniedziałek godz 7.30 - 9.00
środa godz. 17.00 - 18.00
piątek godz. 7.30 - 9.00
(za wyjątkiem pierwszych piątków miesiąca).
Narzeczeni będą przyjmowani w dogodnej porze po uprzednim telefonicznym umówieniu się.
Zdarzenia losowe o każdej porze
Nieczynne:
niedziela i święta
pierwszy piątek miesiąca

Ciekawe Linki